Kategoriye Göre Seçin

GALVANİZLİ PANCURLU SAC - DS002/GPS

Galvanizli sac metalin korozyona uğramasının önüne geçmek amacı ile çinko ile kaplanmış haline verilen isimdir. Tüm ıslak ve nemli zeminlerde monte edilebilir ve kendisinden başka bir alternatifi bulunmayan bir sac türüdür.

TERSO DELİKLİ SAC - DS003/TDS

Dekorasyon öğesi olarak kullanımına rastlamak da mümkündür. Bu çerçevede avizeler, panjurlar, duvar dekorları ve çatılar için bu saclar kullanılabilmektedir. Çeşitli fabrikalarda, un eleme fabrikalarında, otomotiv sanayide, filtre sanayide, ziraat işlerinde de sacların kullanımı bir hayli yaygındır.

YUVARLAK DELİKLİ SAC - DS004/YDS

Direk Metallerin yuvarlak delikli metalleri hafif, çok yönlü, ekonomik ve özelleştirilebilirdir. Yuvarlak delikli delikli sac, metal delikler, metal ekranlar, metal difüzörler, kurutma tamburları ve mimari uygulamalar dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için kullanılabilir.

OVAL DELİKLİ SAC - DS005/ODS

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

TRİYÖR SACI - DS006/TS

Triyör sacları, tahıl ürünlerindeki kırıkların ve yabancı cisimlerin ayıklanmasında kullanılır. Ziraat sanayinde kullanılan triyör saclarında çukur yüzeydeki derinlik ve diklik ön plandadır.

KABUK SOYUCU SACI - ET001/KSS

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

YENİ TİP KABUK SOYUCU TELİ (İTHAL) - ET002/YTKST

Böcekleri parçalayıp, boş tahıl tanelerini ve toprak topaklarını ufalar ve yoğun ovuşturmayla bakteriyel bulaşıkları azaltır.

KABUK SOYUCU TELİ (İTHAL) - ET004/KSTI

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

KEPEK FIRÇASI SACLARI - FC001/KFS (ÜRÜNÜN ÜÇ ADET GÖRSELİ VAR)

Un ve irmik fabrikalarında, kepek üzerine yapışmış ve kepek içerisinde kalmış olan un taneciklerini ayrıştırmak için tasarlanmıştır. Kepek içerisindeki, un ve kül parçacıklarını ayrıştırılarak, sisteme kazandırır ve randıman artırılarak verim sağlanır. Ürün ölçüleri için iletişme geçebilirsiniz.

LASTİK TOPLAR - LM009/LT

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

DEBİ METRE CAMI - DE012/DC

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

TAV CİHAZI - OE005/TC

Tavlama işlemi genellikle ötektoid altı sıcaklıklarda işlem yapılması, o sıcaklığın belirli bir süre korunarak kontrollü bir şekilde soğutulmasıdır. Tavlama işlemi ile malzemenin mukavemetinin ve sertliğinin artırılarak fiziksel özelliklerinin iyileştirilmesi söz konusudur. Tavlama işlemi iç gerilimleri azaltmak ve daha homojen bir iç yapı elde etmek için yaygın olarak tercih edilir.

DEBİMETRE (DOLAP) - OE006/DBMD

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

DEĞİRMEN ÇEKİCİ - DE013/DÇ

Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

TAMPİKO LİSO VALS FIRÇASI - FC004/TLVF

Kırma Vals ve Liso fırçaları, yıkanmış ve havlanmış buğdayın kırılarak daha küçük parçalara ayrılmasında görev almaktadır.

SARI NAYLON VALS FIRÇASI - FC005/SNVF

Naylon vals fırçası; değirmenlerde bulunan vals toplarının temizlenmesi işleminde kullanılmaktadır.